Kas mēs esam?

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "glabsim.lv" ir ārsta Roberta Fūrmaņa dibināts uzņēmums, kura mērķis ir nodrošināt apmācības cilvēku dzīvības glābšanā. Ideja par uzņēmuma attīstību aizsākās 2013.gada nogalē. 2014.gadā tika radīta ideja par kustību glabsim.lv, kurā tika apvienoti neatliekamās medicīnas entuziasti un cilvēki, kuriem ir padziļināta interese par cilvēka dzīvības glābšanu. 

Attīstības vēsture

Laika posmā no 2014.gada decembra līdz 2020.gada nogalei uzņēmums pastāvēja kā biedrība "Latvijas Dzīvības Glābšanas Asociācija", taču pieaugot sabiedrības interesei par apmācību, iegūstot staprtautiskus partnerus, kā arī, lai nodrošinātu veiksmīgāku attīstību, tika nolemts par uzņēmuma "glabsim.lv" izveidošanu.

Vērtības

Mūsu komandas galvenā vērtība ir cilvēks. Cilvēks kā kolēģis, cilvēks kā mūsu klients un cilvēks, kura dzīvība tiek izglābta. 

Misija

Mūsu komandas misija ir sniegt zināšanas par cilvēka dzīvības glābšanu, lai ikviens sabiedrības loceklis justos droši un prastu rīkoties, ja kāda līdzcilvēka dzīvība ir apdraudēta.

Devīze

Prast palīdzēt- tā nav izvēle, tas ir pienākums!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.